KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7383003
nr 738 3003
Träsnitt
3 st, Kunichika + Toukuni + Kunimasa, Japan, 1800-tal
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:40:24
29/1 20:04:43
30/1 10:45:42
1.100 kr