KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7383003

nr 738 3003

Träsnitt

3 st, Kunichika + Toukuni + Kunimasa, Japan, 1800-tal

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 januari 2012
kl 19:40:24

29/1 20:04:43 1      Vinnande bud
30/1 10:45:42 2      1.100 kr